Kategorije
Kategorije
Građevinarstvo
|
Hrana i piće
|
Kolekcionarstvo
|
Kompjuteri
|
Kućni aparati i oprema
|
Kućni ljubimci
|
Medicina i zdravstvo
|
Nameštaj
|
Nekretnine
|
Ostalo
|
Poljoprivreda i šumarstvo
|
Poslovi i usluge
|
Prevozna sredstva
|
Sport
|
Tehnika
|
Turizam
|
Zanati
Kategorije
Prodajem vikendicu u Ledincima, Fruška Gora, 28ari, Novi sad
oglas - 6442
Prodaje se vikendica u Ledincima Fruška Gora, vikendica se nalazi na samo 9 km od centra Novog Sada na padini Fruške Gore sa lepim pogledom na Dunav i panoramu grada.
Prodaje se vikendica u Ledincima Fruška Gora, vikendica se nalazi na samo 9 km od centra Novog Sada na padini Fruške Gore sa lepim pogledom na Dunav i panoramu grada. Do vikendice se dolazi asfaltnim putem. Vikendica nije do kraja izgađena, vodu, kanalizaciju ima ali struja nije sprovedena, ali se nalazi u blizini. Vikendica poseduje 28 ari zemljišta gde postoji mnoštvo voćki šljive, kruške, višnje, trešnje itd, takođe je tu i manji vinograd. Plac ima deo koji je parcelisan kao šuma kroz koji protiče prelepi potok. Struktura placa je ravnina, strmi pad pa ponovo ravnina od zapada ka istoku. Papirološki je sve čisto. Bez agencijskih posrednika.
Cena 19000eur
Nenad +381 64 246 58 29 ili mail: nbanjanin@hotmail.com
Cena 19000eur
Nenad +381 64 246 58 29 ili mail: nbanjanin@hotmail.com

Ovo je ARHIVIRAN oglas i podaci o autoru više nisu dostupni. Molimo Vas da koristite naprednu pretragu za Vaš novi kriterijum.
Poštovani, ukliko želite da kontaktirate autora ovog oglasa preko online forme to možete učiniti tako što se ulogujete na sistem i ispod će se prikazti forma za online kontakt. Ukoliko još niste naš registrovani član to možete učiniti klikom na link Registruj se i u nekoliko koraka jednostavno izvršite registraciju. Hvala na razumevanju!